Všichni absolventi naší školy získali pilotní průkazy a naučili se co nejlépe manipulovat s dronem.  

Většina našich absolventů se nyní věnuje natáčení dronem na profesionální úrovni právě u filmů a reklam, případně snímkování v průmyslu. A na to jsme pyšní. 

Chceme, aby se nejlepší učili od nejlepších.

O co jde?

Kde jsou ty časy, kdy jsme se učili létat na zahradě. S drony létáme a natáčíme už roky a za tu dobu jsme získali mnoho kontaktů, zkušeností a především praxe. Nabízíme proto workshopy, testovací létání a také pilotní školu, kde učíme zákazníky létat. Pomáháme jim při absolvování testů, zajišťujeme administrativu spojenou s povolením a radíme jim, co a jak dělat.

FPV drone racing

Tento kurz vás naučí létání s rychlým závodním FPV dronem. Jde o malý dron, který se vám vejde do dlaně a který létá rychlostí přes 120 km/hod. A můžete s ním závodit nebo natáčet. A je to velký úlet, tak se připravte – tento kurz patří k nejoblíbenějším.

Cit pro film

Tento kurz je spíše workshopem. Profesionální kameramani a švenkři od filmů se podělí se svými zážitky, historkami z natáčení a s detaily, jak natočit ten nejlepší letecký záběr. Své zkušenosti rádi sdílejí, tak se neváhejte přihlásit.

Pilotní škola

Pokud ještě nejsi profi pilot a o dronu víš jen to, že umí létat, tak tento kurz je přesně pro tebe. Odbydeme si základní (ale důležité) povídání, které zabere asi 20% času. A pak hurá, jdeme létat. Většinu strávíme ve vzduchu, připravíme tě na zkoušky a pokud to vyjde, vezmeme tě i na nějaké reálné natáčení filmu nebo reklamy. Ať je to škola hrou!