Servis dronů

Než se zeptáte, tak ano. Umíme všechno. Servisujeme všechny drony a jejich modely. A čím jsme výjimeční?

Diagnostika online - ZDARMA

21. století

Nechcete čekat? Tomu rozumíme. Diagnostiku dronů provádíme online. Spojte se s námi na Facebooku či přes email a v řádu hodin máte jasnou odpověď. Co si připravit, než nám napíšete?

 • Název dronu
 • Model dronu
 • Co nefunguje?
 • Co se stalo?
 • Pár fotek dronu

Full service

VIP služby

Relax. Věnujte čas raději rodině, práci nebo sportu. A servis dronu nechte na nás. Pro dron si přijedeme a pokud to bude možné, opravíme jej i na místě. Pokud ne – odvezeme jej, expresně opravíme a doručíme nazpět. 

 • Expresní chat
 • Expresní oprava
 • Přednostní vyřízení
 • Vyzvednutí dronu

Zapůjčení náhradního dronu

bez dronu ani ránu

Pro mnoho našich zákazníků je dron největší zdroj příjmů. V případě opravy zapůjčíme náhradní dron. Můžete také využít službu outsourcingu a dodáme vám rovnou pilota s dronem. A k tomu vyřídíme administrativu.

 • Výběr dronů
 • Malé i velké drony
 • Pronájem pilotů
 • Pronájem švenkrů

Podívejte se co vše nabízíme.

Klasický servis

Z této služby vycházíme vždy, když nám napíšete nebo nám zavoláte. Dron nám přivezete na adresu uvedenou v kontaktech nebo nám jej pošlete poštou. Jakmile budeme mít dron u sebe, diagnostikujeme závadu a probereme možnosti oprav a kalkulaci. Po schválení kalkulace začínáme dron servisovat a hned jak budeme hotoví, voláme.

VIP Servis

Full Service Servis je služba pro zákazníky, kteří na opravu dronu spěchají a chtějí ho mít co nejdříve zpátky. V takovýchto případech jsme schopni za vámi přijet až domů a diagnostikovat závadu napřímo. Pokud se dá dron opravit na místě, uděláme to. Pokud ne, odvezeme si jej a servisujeme jej přednostně. Stejně jako u služby Klasický servis si nejdříve schválíme rozpočet oprav a následně začínáme pracovat.

Diagnostika Online – ZDARMA

Ano ano, žijeme v 21. století a jsme si toho plně vědomi. I proto nabízíme online diagnostiku závad přes Facebook či email. Stačí nám popsat problémy, co se stalo a pár fotek – následně navrhneme řešení. Diagnostika závad je ZDARMA.

Zapůjčení dronu

Také to známe, nebojte. Jedete točit něco důležitého a dron začne zlobit. V takových případech jsme schopni zapůjčit dron náhradní, od nejmenších až po ty největší. A pokud budete potřebovat i pilota nebo švenkra, dodáme je také. Tuto službu nabízíme pouze při využití servisu u nás.

Servisujeme drony všech značek a typů. Rychle, kvalitně a spolehlivě. A za to ručíme.

Zakládáme si na prvotřídních službách, proto diagnostiku problémů s dronem zákazníkům neúčtujeme. Dron nejdříve zkontrolujeme, vysvětlíme problém a následně stanovíme orientační cenu. Po Vašem souhlasu dron opravíme a doručíme zpět.

Na výběr máte z několika možností. Můžete nám dron přivézt na adresu uvedenou v kontaktech, nebo nám jej můžete poslat poštou. Můžete nám také napsat a pro dron si přijedeme osobně. Nemusíte tak nic řešit a o vše se už postaráme my.

Vždy záleží na stavu poškození dronu. Jelikož máme ale náhradní díly pod jednou střechou, opravit dron jsme schopni v rámci několika dní. O délce opravy Vás budeme informovat ihned po diagnostice problému.

Ano, umíme. Jednoduše nám napíšete, my se doptáme na detaily a určíme problém a řešení online. Žijeme přeci v 21. století.

Rozumíme. S drony také létáme a známe ten pocit, když o dron přijdete. Máme tedy náhradní dron k zapůjčení, stejně jako profesionální piloty s působností po celé Evropě. Můžeme tedy půjčit jak dron, tak i pilota se strojem.

Jak jinak než jednoduše. Po opravě dronu vystavíme fakturu. A je to!

Rychlost, ochota a perfektní domluva při online diagnostice nám zachránila nejeden dron. Díky kluci a jen tak dál!

Jiří Jevický Photographer and Videomaker - Dakar UAE