DJI Matrice 600 PRO

2-3 OPERÁTOŘI          BANNER O VELIKOSTI 1x2m

S naším největším dronem jsme schopni vynést do vzduchu banner o velikosti až 1x2m. V zahraničí se tato služba nazývá “Dronevertising”. Mnozí v České republice tomuto produktu rovněž přezdívají billboard na dronu nebo také banner na dronu.

Ať už tomu říkáte jakkoliv, jsme jediní, kdo se může v České Republice pyšnit oficiální licencí od Úřadu Civilního Letectví pro nešení reklamního banneru. Naší jedinečnou vlastností jsou rozměry a materiál banneru, který jsme vyvinuli. Jsme schopni vynést reklamu o již dříve zmiňovaných rozměrech 1x2m a to na speciálně upraveném děrovaném PVC.

Co se prostoru týče, reklamu Vám můžeme pověsit prakticky kamkoliv, kam nám zákon dovoluje. Dron však nesmí nikdy létat nad lidmi, dopravou, železnicí a budovami (pokud nejsou ve Vašem vlastnictví).

Kde můžeme létat? Například nad Vaším domem; v parku; nad řekou (ano, například na náplavce), před obchodním centrem (vždy pokud je vyhrazeno místo/zábor přímo pro let); na soukromém prostranství při pořádání akcí; na náměstí (pokud to dovolí místní samospráva a je učiněn zábor) a další místa těmto pravidlům odpovídající.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.