Reklama na dronu? Ano!

Připravte se na netradiční formu reklamy. Baner na dronu je tady a létá po celém Česku. 

Potřebujete moderní promo vašeho produktu? Netradiční formu reklamy? Něco, na co lidé nikdy nezapomenou?

Všichni známe klasické možnosti reklamy. Od Billboardů až po reklamu v televizi nebo v rádiu. Netradiční formy reklamy nejsou v našich končinách tak časté a ruku na srdce, kdy jste naposledy jeli kolem billboardu a zapamatovali si, co je na něm napsáno.

To ale mění naše nová služba “Baneru na dronu”. Létající reklama. Říkejme tomu jakkoliv, ale jedno je jisté. Pozornost to upoutá. A jak to víme? Testovali jsme totiž tuto službu u Nuselského mostu v Praze. A výsledek? Nárůst návštěvníků propagované stránky o 363%, zvýšené počty vyhledávání a několik zákazníků na tuto službu. Mezi nimi například McDonald. Ale hezky popořadě:

Jak to funguje?

Do vzduchu vyneseme reklamní baner o rozměrech 1x2m.
Jako jediní máme povolení od Úřadu pro civilní letectví. S banerem na dronu tedy můžeme létat jen my.
Létat můžeme na vytipovaných lokalitách, kde zajišťujeme průběžně povolení. Nejčastěji létáme právě u Nuselského mostu v dopravní špičce, kde si reklamy na dronu všimne nejvíce řidičů. Létáme také u obchodních center, kde lákáme zákazníky a získáváme jejich pozornost. A tím to zdaleka nekončí.

Kolik to stojí?

Cena je vždy individuální, především díky administrativě k získání povolení. Jde nám především o bezpečnost, proto bez povolení nikdy nelétáme. Ceník za létání pak můžete vidět níže.
A pokud chcete vidět reakce okolí, podívejte se na video, kde jsme baner na dronu poslali do vzduchu.

Video

Odkaz