AyraGrip – Profesionální video, pilotní škola a servis dronů.

Zajímavosti

0

Tohoto roku byla založena agentura AyraGrip.

0 +

Tolik projektů jsme od založení stihli zrealizovat. A byla to jízda.

0 %

Spolehlivost. Co slíbíme, to dodržíme. Spolupracujeme se profesionály, kteří se svému oboru věnují naplno.

Naše mise

Už při vzniku firmy jsme se rozhodli být nejlepší v tom, co děláme. Pro nás není zakázka jen o tom zaletět obyčejné záběry. Hledáme ty nejlepší úhly, vkládáme do natáčení zkušenosti z filmů a nebojíme se přicházet s novými nápady. V oblasti servisu chceme být firmou 21. století. Tohoto cíle už pomalu dosahujeme díky našim expresním službám v oblasti servisu dronů.

Reference

Od počátku vzniku společnosti se nám díky našim schopnostem dařilo spolupracovat se špičkami v oboru. Za naše působení jsme natáčeli letecké záběry pro společnosti Kofola, Škoda Auto či Staropramen. Pomáhali jsme s leteckými záběry u pořadu One Man show nebo realizovali kompletní letecké práce pro filmy jako AmundsenJan Žižka, Hodinářův učeňPoslední AristokratkaPrincezna zakletá v čase a další. Samozřejmě nám nejsou cizí ani sportovní akce, ať už pro Magistrát hl.m. Prahy nebo přímo pro FIA či DAKAR. Naše bohaté zkušenosti se servisem dronů sahají i k těm nejtěžším opravám, právě ze slavné rallye Dakar. Cizí nám nejsou ani realizace kompletní videoprodukce, které realizujeme pro společnost Metrostav.

Lidé

Náš tým je různorodý. Od těch největších praktiků, realistů, až po snílky a kreativce. A tak to má být. Každý má za sebou roky zkušeností a bez nich by to přece nešlo.

Jan Wardach

Jan Wardach

Pilot
Petr Kubík

Petr Kubík

Kapitán
Matěj Pavlata

Matěj Pavlata

Pilot